język / language : PL | EN

Pod żaglami Dr Irena Eris

15 sierpnia 2017

Dr Irena Eris ORC European Championship Gdańsk 2017 już za nami. Niemal tysiąc żeglarzy i żeglarek z trzynastu krajów, którzy uczestniczyli w mistrzostwach Europy rozgrywanych na Zatoce Gdańskiej rozjechało się do domów, ale wspomnienia i przygody, jakich doświadczyli podczas tych regat jeszcze długo będą im towarzyszyć.

Lipcowe mistrzostwa to największe regatowe wydarzenie, w jakim uczestniczył Gdańsk. Impreza została oceniona bardzo wysoko przez uczestników, którzy chwalili nie tylko organizację regat, ale nie szczędzili także słów zachwytu miastu-gospodarzowi. Na pozytywny całościowy obraz wydarzenia składa się wiele czynników. Jednym z nich jest zaangażowanie partnerów i sponsorów. A sponsorem tytularnym ME była firma Dr Irena Eris, na co dzień związana z branżą kosmetyczną. Jak się jednak okazuje, chętnie angażująca się także w projekty sportowe, w tym żeglarskie. Dr Irena Eris jest symbolem dbałości o kobiece piękno, zatem zaangażowanie w tak piękny sport, jakim jest żeglarstwo, nie powinno dziwić.

Owo zaangażowanie nie jest zresztą w działalności firmy niczym nowym. Udział marki Dr Irena Eris w tegorocznych żeglarskich mistrzostwach Europy w klasie ORC to nie pierwsze związki tej firmy z żeglarstwem. W 2015 roku była ona jednym z partnerów Energa Sopot Match Race rozgrywanych w ramach cyklu World Match Racing Tour. Podobnie było i w tym roku. W tegorocznej edycji Sopot Match Race Przemysław Tarnacki ścigał się zresztą na jachcie sygnowanym logo Dr Irena Eris. Ponadto firma wystawia swoją załogę podczas rozmaitych imprez żeglarskich, jak choćby Regaty Lewiatana.

Podczas zakończonych niedawno mistrzostw Europy, wśród gości zaproszonych na inaugurację i finał tego żeglarskiego święta nie zabrakło przedstawicielki sponsora tytularnego, Joanny Łodygowskiej. Szefowa Działu Komunikacji Dr Irena Eris gratulowała wszystkim uczestnikom zmagań oraz wyraziła nadzieję, że w przyszłości będą kolejne okazje do spotkań przy okazji równie udanych regat. Oznacza to, że renomowana marka z branży kosmetycznej z pewnością będzie angażować się w przedsięwzięcia żeglarskie wspierając tę piękną i szlachetną dyscyplinę sportu.

Odliczamy!

dni
0
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
0
0

Partnerzy

ORGANIZATORZY

PATRONI HONOROWI

PARTNERZY

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI