język / language : PL | EN

Konkurs na statuetkę Mistrzostw Europy ORC Gdańsk 2017!

16 marca 2017

Bez wątpienia mistrzostwa ORC European Championship Gdańsk 2017 (21-29.07.2017) są wyjątkowym wydarzeniem i odbędą się w Polsce po raz pierwszy. Załogi jachtów morskich spotkają się w Gdańsku, mieście, które w zasadzie od początków istnienia związane jest z wodą i żeglarstwem.

Takie też są założenia konkursu, który wyłonić ma model statuetki ORC European Championship Gdańsk 2017, która wręczana będzie najlepszym mistrzowskim załogom już 29 lipca 2017 r. w Gdańsku.

Model Statuetki powinien podkreślać charakter Żeglarskich Mistrzostw Europy ORC, które po raz pierwszy rozegrane zostaną w naszym kraju, nawiązywać do historii żeglarstwa morskiego w Polsce oraz podkreślać wyjątkowy charakter Miasta Gdańsk lub zawierać element polskiej kultury i dziedzictwa narodowego.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół plastycznych, studentów lub absolwentów polskich uczelni wyższych, w szczególności wydziałów i kierunków rzeźby, wzornictwa, form przemysłowych, projektowania, architektury, a nagrodę główną dla zwycięskiego projektu statuetki, 3000 zł, ufundowała PGO S.A.

Pełny regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Odliczamy!

dni
0
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
0
0

Partnerzy

ORGANIZATORZY

PATRONI HONOROWI

PARTNERZY

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI