język / language : PL | EN

Witamy w Nowym Roku 2017!

12 stycznia 2017

Witajcie w 2017 roku. Składamy Wam najszczersze życzenia pomyślnych wiatrów na morzu i w życiu. Niech udaje się Wam zawsze wrócić do domu, do bliskich, z poczuciem spokoju, spełnienia i szczęścia.

To już w tym roku! Latem! Spotkamy się na European Championship ORC w Gdańsku. Tylko kilka miesięcy dzieli nas od tej niezwykłej i pełnej wspaniałych emocji imprezy żeglarskiej.
Do tej pory swój udział potwierdziło już 50 załóg z Niemiec, Finlandii, Estonii, Dani, Szwecji, Norwegii, Litwy i Polski. Zostało tylko 20 miejsc. Kto jeszcze do nas dołączy? Na naszej facebookowej stronie prezentujemy tych, którzy na pewno przybędą do nas w lipcu.
Gdańsk – jedno z najbardziej urokliwych miast w basenie Morza Bałtyckiego ze swoją tysiącletnią żeglarską historią, będzie gościł najlepszych żeglarzy z całej Europy, od 21 do 29 lipca 2017 r. Marina stanie się domem na ponad tydzień dla około 70 morskich jachtów.

Organizatorami mistrzostw są Miasto Gdańsk i Pomorski Związek Żeglarski. Są z nami także: Canal+, Gazeta Wyborcza, Wprost, Ministerstwo Sportu i Turystyki, żeglarski.info, Newseria, Instytut Monitorowania Mediów, Playboy, Esquire, Harpers’Bazaar, Visit Gdańsk.

Czekamy na Was z niecierpliwością!

Odliczamy!

dni
0
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
0
0

Partnerzy

ORGANIZATORZY

PATRONI HONOROWI

PARTNERZY

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI